Warsztaty z pierwszej pomocy dla uczniów


Na naukę udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej nigdy nie jest za wcześnie. Uważamy, że im wcześniej uczniowie poznają zasady udzielania pierwszej pomocy, tym większe prawdopodobieństwo, że w przyszłości będą potrafili uratować zdrowie i życie drugiego człowieka.

 

Dla kogo są te warsztaty?

Zajęcia pierwszej pomocy skierowane są do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także wychowanków innych placówek oświatowych. 

 

O warsztatach:

Materiały szkoleniowe przygotowane są tak, aby każdy, szczególnie nieposiadający wiedzy medycznej, mógł przyswoić wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Część teoretyczna prowadzona jest z pomocą prezentacji multimedialnych i wykładem instruktorów. W ramach zajęć odbywają się ćwiczenia oraz na fantomach.

 

Tematyka warsztatów obejmuje między innymi: aspekty prawne udzielania pierwszej pomocy oraz najczęstsze przypadki, które zdarzają się w środowisku szkolnym: urazy, wypadki, zakrztuszenia czy utrata przytomności.

 

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie.

 

Zapisy:

Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać z informacją, jak liczna będzie grupa uczniów biorących udział w szkoleniu. Prosimy o podanie proponowanych terminów (dni i godziny), kiedy grupa będzie dostępna. W informacji zwrotnej przedstawimy Państwu naszą ofertę uwzględniającą wycenę oraz proponowane terminy, w których mógłby odbyć się kurs (z uwzględnieniem Państwa preferencji)

 

Czas trwania: 45 - 90 minut.

Koszt: 600 zł za grupę 

 

Zobacz także: KURS PIERWSZEJ POMOCY DLA NAUCZYCIELI I PEDAGOGÓW