Zajęcia z pierwszej pomocy dla przedszkolaków


Żeby zostać bohaterem, nie zawsze trzeba być dorosłym. Czasem wystarczy być przedszkolakiem, który zna zasady udzielania pierwszej pomocy i potrafi je wykorzystać w praktyce. Na naukę udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej nigdy nie jest za wcześnie, a z wykorzystaniem jej zasad w praktyce poradzą sobie już kilkulatkowie.

 

Dla kogo są te zajęcia?

Kurs pierwszej pomocy skierowany jest do przedszkolaków. 

 

O zajęciach:

Uczymy przez zabawę. Materiały szkoleniowe przygotowane są tak, aby każde dziecko mogło przyswoić wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w sposób przyjemny i na długo zapadający w pamięci. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, a towarzyszy im maskotka zespołu: Miś Cormiś. 

Wraz z Misiem Cormisiem dzieci w przyjemny sposób poznają zagadnienie pierwszej pomocy, wcielą się w rolę małych ratowników i nauczą się podstaw udzielania pomocy drugiemu człowiekowi. 

 

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia kursu.

 

Zapisy:

Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać z informacją, jak liczna będzie grupa przedszkolaków. Prosimy o podanie proponowanych terminów (dni i godziny), kiedy grupa będzie dostępna. W informacji zwrotnej przedstawimy Państwu naszą ofertę uwzględniającą wycenę oraz proponowane terminy, w których mógłby odbyć się kurs (z uwzględnieniem Państwa preferencji)


Czas trwania: do 60 minut  

 

Zobacz także: KURS PIERWSZEJ POMOCY DLA NAUCZYCIELI I PEDAGOGÓW